🎯 ADA Marketing Dashboard

Живий стан усіх систем. Згенеровано: 2026-05-13 20:00:03 UTC

💰 OpenRouter Budget

Баланс
$0.06
з $40.00 поповнено
Витрачено
$39.94
сумарно
Сьогодні
$0.0016
ключ ADA
Прогноз
37 днів
при поточному темпі

🏠 Realty Hunter (Київ, OLX)

Квартири активні
6614
Будинки активні
421
Ділянки активні
395
Worth
292
знахідки
Maybe
531
можливо
Skip
972
відсіяно

🚗 Auto Hunter

Audi A4 активні
20
BMW 5 F10 активні
20
Сканів всього
204
TargetMedian priceLast scan
audi-a4-b8-fl$02026-04-29 04:15:38
bmw-5-f10$12,9252026-04-29 04:15:38

🛍 Sites Inventory

SiteDomainProducts totalAvailableSitemap URLs
zoo zoooua.store 17,431 12,330 12,434
shop budivlya.store 4,276 3,333 3,398
beauty krasainua.store 16,731 10,216 10,328
electronics technoua.store 9,755 7,874 7,954

🤖 AI Model Usage

ModelReviews run
openai/gpt-oss-120b:free1104
qwen/qwen3-235b-a22b-2507684
openai/gpt-oss-120b8

🔥 Recent Realty Alerts

VerdictCategoryPriceListingReviewed at
maybe 6.0 apartment $39,000 Однокімнатна квартира Оболонь ЖК Бережанский
🏢 1‑к квартира, 40 м², $39 k (≈$975/м²) в ЖК «Бережанський», Оболонь. Ціна на 29 % нижче медіани, але будинок ще в процесі підключення комунікацій (вода, каналізація). Стан – без ремонту, потрібне зав
2026-05-13 18:47:18
maybe 7.0 apartment $40,000 Продаж 2-кім Дарницька площа,б-р Гашека 3
🏢 2‑к квартира, 45 м², $40 k (≈$889/м²) на бульварі Гашека, Дарницька площа. Хрущовка без ремонту, продається з меблями. Ціна на 27 % нижче медіани, хороший discount, проте потрібен косметичний/середн
2026-05-13 18:47:18
worth 8.0 garage $5,900 Гараж в кооперативі Вимпел Сирецька
🚗 Гараж 22 м² у підольському кооперативі «Вимпел», 5 900 $ (≈$268/м²). Описує стан як «гарний, сухий, без протікань», з новим дахом, документами в порядку. Ціна вигідна для Подільського району. Red fl
2026-05-13 18:47:18
worth 9.0 apartment $40,000 Продаж 1к квартири, проспект Миру 12
Квартира готова до заселення: меблі та техніка включені, безготівковий розрахунок. Доступна за $1429/м² – 27% нижче медіани, хороша локація біля метро Дарниця, магазини та парки. Перевірити документи
2026-05-13 15:48:13
maybe 6.0 apartment $50,000 Метро Теремки 10хв! 1 кімнатна квартира 38м2! Вулиця Заболотного 26
Квартира 38 м², стан «житловий під ремонт» – потрібен косметичний ремонт. Ціна $50 000 (~$1 316/м²) лише 9 % нижче медіани, розташування в Голосіївському, близько метро Теремки. Red flags: агентська р
2026-05-13 15:47:37
worth 9.0 apartment $38,000 Продаж 1 к квартири на Троєщині
1‑кімн., 37 м², готова до проживання з сучасним ремонтом і меблями, тепла підлога. Ціна $38 000 (~$1 027/м²) – 31 % нижче медіани. Хороша інфраструктура, консьєрж. Red flags: відсутні, виглядає надійн
2026-05-13 15:47:37
maybe 6.0 apartment $36,000 Однокімнатна квартира на Курчатова, Лісовий масив!
1‑кімн., 30.7 м², «під ремонт», великий балкон. Ціна $36 000 (~$1 173/м²) – 35 % нижче медіани. Потрібен ремонт, але ціна приваблива. Red flags: лише «готівка», 5 % комісія, треба уточнити стан прав.
2026-05-13 15:47:37
maybe 7.0 apartment $32,000 Продаж квартири Оболонський р-н, Вишгородська 50Б. Без комісії.
1‑кімн., 32.1 м², готова до проживання після косметичного оновлення. Ціна $32 000 (~$997/м²) – 42 % нижче медіани. Опис без деталей про ремонт, але звучить «затишна та світла». Red flags: агентство, в
2026-05-13 15:47:37
maybe 6.0 apartment $36,000 Продаж 1 кімн. квартиру 31 кв.м. 2/9пов. Лісовий массив. Київ DM
Квартира 31 м², 2‑й поверх 9‑ти поверхового будинку. Житловий стан, потрібен ремонт. Ціна $36 000 – 34 % нижче медіани, $1161/м². Плюси: близько метро Лісова, розвинена інфраструктура. Мінуси: ремонт,
2026-05-13 12:47:46
worth 9.0 apartment $39,500 Недорога 1-к квартира 2 км від центру Києва!
Квартира 27,2 м² у доглянутому стані, новий ремонт, меблі та техніка включені. Відмінне розташування (2 км від центру), готова до заселення. Ціна $1452/м², але за $39 500 – реальна вигода.
2026-05-13 12:47:15